Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kadife Dolgu

kadife dolgu

Kadife gibi pürüzsüz bir cilt Kadife Dolgu ile mümkün…

Kadife Dolgu; Cildimiz, cilt altı yağ tabakası, hyalüronik asit, elastik ve kollajen lifler gibi elementlerden oluşur. Ancak yıllar geçtikçe kemik ve kemik üstü dokularda geri çekilmeler ve zayıflamalar yaşanır, bu durum dokuların aşağı ve içeriye doğru hareket etmesine neden olur. İşte tüm bu sebeplerle özellikle göz çevresi, burun kenarları, çene hattı gibi bölgelerde ortaya çıkan kırışıklıklar, çukurlar ve silikleşmeler için dolgu uygulamalarını tercih ediyoruz.

Son günlerde sıklıkla tercih ettiğimiz uygulamalardan biri ise Kadife (Velvet) Dolgu teknolojisi…  Bu yeni teknolojik dolgu Hyalüronik özellik taşır. Birbirine paralel bağlanmış bağlar sayesinde ciltte homojen yayılma sağlar. Bu özelliği sayesinde işlem sonrası şekil bozukluğu veya asimetri oluşmaz.

Uygulanan dokuyu hacimlendirir ve nemlendirir, cilt dokusunda ismine benzer nitelikte kadife gibi pürüzsüz doğal bir görünüm sağlar. Bu  pürüzsüz ve homojenize yapı  daha konforlu bir uygulama sağlar, işlem sonrası acı ve ağrıyı en aza indirir. İşlem sonrası kişi normal hayatına kolaylıkla dönebilir. Özellikle orta yüz dediğimiz yanak, çene, şakak, burun bölgesinde ve el üzerinde hacim kayıpları, derin kırışıklıkları ve çukurlaşmayı ortadan kaldırır. Ayrıca homojen yapısı asimetri ve seviye farkı yaratmaz, en doğal şekilde korunur.

Kadife Dolgu Fiyatları 2022

Kadife dolgu fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.