İzmir VelaShape III | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

VelaShape 3

velashape iii

Yaza az kaldı

Selülitlerden ve bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulun!

Diyet ve egzersiz yapmanıza ragmen bir türlü forma giremiyor musunuz?
Kalça ve baseninizdeki çıkıntılar ya da bacaklarınızdaki selülitler canınızı mı sıkıyor?

Yeterince kilo verseniz, hatta birkaç beden incelseniz bile bazen biçimli bir vücuda sahip olamayabilirisiniz. Ya da sürekli egzersiz yapmanıza rağmen selülitleriniz hala devam ediyor olabilir.

Yaz mevsimine yaklaştığımız bugünlerde bu tarz sorunları dert etmenize gerek yok…

Daha önceleri bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmanın tek yolu liposuction yaptırmaktı. Cerrahi uygulamalarının sonuçları güzel olmasına rağmen uygulama sonrasında ortaya çıkan ve uzun süre devam eden ödemler, morluklar, haftalarca giyilmesi gereken korseler ve sancılı iyileşme süreci çoğu insan için kolay olmayabiliyor.

Oysa günümüzde yeni etkili cihaz ve yöntemlerle sosyal hayatınızdan ödün vermeden kolaylıkla vücudunuz biçimlenebilir, selülit problemlerinizden kurtulabilirsiniz. VelaShape III kişilerin vücutlarında hoşnutsuz olduğu problemli bölgelerin tedavisi için çözüm sunan, cerrahi olmayan, pratik ve kısacası etkili bir yöntemdir.

VelaShape III’ün sırrı nedir?

Bu sistemin özelliği, yağ dokusunun hacmini azaltmak için Elos teknolojisi ile vakum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemi olmasıdır. Sadece sıkılaşma, bölgesel, zayıflama, incelme ve selülit problemlerinde değil, çatlakların görünümü hafifletmekte de son derece etkilidir.

Sistem nasıl çalışır?

VelaShape III cihazı üç teknolojiyi bir arada kullanır. Enerji kaynağı olan vakum ile hedef doku artırılırken, kızılötesi ışınlar uygulama yapan bölgeyi ısıtır. Böylece işlem yapılan bölge cilde zarar vermeden daha hızlı ısıtılır ve bi-polar radyofrekans enerjisi ile güvenli bir şekilde hedeflenen alana ısı eşit olarak yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı yağ hücrelerini etkilerken selülit görünümünde de hafifleme sağlar. Vakum teknolojisi ile desteklenen bu derin doku ısıtması sayesinde ciltteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır. Daha çok üretilen kolajen ve elastin sonucu cilt sıkılaşır, vücut silüeti incelir ve cilt kalitesi belirgin bir iyileşme gösterir.

Hangi bölgelere uygulanır?

Büyük başlık ile karın, kalça, basen bacak uygulamaları, küçük başlık ile gıdı eritme ve arka kol sıkılaşması gerçekleşir.

Sonuçlar ne zaman görülür?

İlk seanstan itibaren cildin çok daha pürüzsüz ve sıkı olduğu gözlenebilir. Yapılan klinik çalışmalar sonucunda karın bölgesinde ortalam 2,5 cm bacaklarda 1,5 cm incelme görülür.

Kişiye göre değişmekle beraber ortalama 4-8 seans 1’er haftalık aralıklarla uygulanır. Kalıcılığı devam ettirmek için tedavi bitiminden sonra aralıklı uygulamalar yapılabilir.

Güvenli bir uygulama mıdır?

FDA ( Food and Drug Administration) tarafından onaylanmıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar sonucunda kısa ve uzun vadede herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Ağrılı bir tedavi midir?

Ağrısız bir uygulamadır. Sıcak bir his ve masaja bağlı rahatlatıcı bir etki yaratır. Son derece rahat ve konforludur. Tedavi sonrası bir kaç saat süren bir kızarıklık olabilir.

VelaShape III hemen hemen herkes için uygun bir tedavidir. Bölgesel incelme sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olup FDA tarafından onaylı, cerrahi olmayan tek teknolojidir.

Kızılötesi ışınları vakum, mekanik masaj ve radyofrekansı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape 3 klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarla etkinlik ve güvenlik garantisi verir.