İzmir Ultrashape V3 | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ultrashape V3

blank

Diyet ve egzersiz yaptığınız halde bölgesel yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? O halde son teknoloji olan Ultrashape V3 ile tanışın. Yağlanmanın en çok görüldüğü karın, basen, bel bölgelerinde incelme ve sıkılaşmada rahat ve güvenli bir tedavi  sunan Ultrashape V3 cerrahi uygulama gerektirmiyor. Cilt altında 1,5 cm derinlikteki yağ hücrelerini odaklanmış ultrason teknolojisi kullanarak mekanik olarak parçalayıp, vücut metabolizmasının yardımı ile doğal yollardan atılmasını sağlar. Yağ hücresi haricinde, vücudun diğer yapılarına zarar vermez.

Ultrashape  V3 için  uygun adaylar kimlerdir?

Ultrashape V3 karın, kalça, basen, bel gibi bölgelerde deri altında birikmiş fazla yağları yok etmeyi amaçlar. Uygun adaylar, normal kiloya sahip olup, düzenli egzersiz, bilinçli diyet yapan, bunun yanı sıra bölgesel yağlarından kurtulmak isteyenlerdir.

Ultrashape V3 nasıl çalışır ?

Ultrashape V3 deri altındaki yağ hücrelerini yok etmeye odaklanmış bir teknolojidir. Tahrip olan yağ hücrelerinden çıkan serbest yağ asitleri lenfatik drenaj yoluyla karaciğer tarafından doğal yolla yok edilir. Uygulama öncesi ve sonrası bünyesinde mevcut olan radyofrekans sistemi ile sıkılaşma da sağlanmış olur.

Ultrashape V3 nasıl uygulanır ?

Uygulama süresi yapılan bölgeye göre 30 dk ile 1 saat arasında değişir. Bazı kişilerde hiç ağrı olmazken, bazıları hafif ve kısa süreli bir karıncalanma ve batma hisseder. Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Çok ender olarak bazı hastalarda kızarıklık ve morluklar olabilir. Uygulama sonrası hasta normal günlük hayatına dönebilir.

Kaç seans gerekir ?

15 gün aralıklarla 3 – 4 seans uygulamak gerekir. Sonuçlar ilk tedaviden 2 hafta sonra görülebilir. Kalıcı sonuçlar 4. haftadan sonra ortaya çıkar