İzmir Radyofrekans | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Radyofrekans

blank

Cilt ütüleme olarak da bilinen radyofrekans yöntemi, cilt sıkılaştırmada, selülit tedavisinde ve bölgesel incelmede kullanılan etkin bir yöntemdir. Radyofrekans dalgaları ciltte ısı oluşturarak deri altında yeni kolajen üretimini arttırır, ayrıca yaşla bozulmuş olan kolajen liflerini onarır ve sıkılaştırır. Ortalama cilt yüzeyinde 42-44 ºc ‘lik bir ısı oluşur. Yüzeydeki cilt dokusuna, sinirlere ve kan damarlarına zarar vermeden yapılan bir uygulamadır.

Radyofrekans yöntemi ile kırışıklıklar giderilir, cilt daha canlı ve bakımlı hale gelir.  Yüz, boyun, dekolte, eller, kolar, bacaklar ve karın bölgesine uygulanabilir. Uygulama sonrası kişi hemen sosyal yaşantısına geri dönebilir.

Endy-med PRO – 3 DEEP RF

Çok kaynaklı, faz- kontrollü radyofrekans enerjisinin dünyada ilk kez bir arada kullanıldığı bir sistemdir. Bu sistem ile hem yüzde, hem de vücutta etkili ve güvenli sonuçlar almak mümkündür.

3 Deep Facial Tightening başlığı ile kırışıklıkların ve sarkmaların yoğun olduğu yüz, boyun, çene ve yanak bölgelerine uygulama yapılır.

3 Deep Body Contouring başlığı ile karın, kalça, baldırlarda selülit, şekillendirme, sıkılaştırma ve dolaşım düzenlenmesinde etkilidir.

3 Deep Fractional Skin Resurfacing başlığı ise Fraksiyonel amaçlı cilt uygulamaları için idealdir. Yüzdeki kırışıklıklar, lekeler, yara izlerinde uygulamalar yapılır.

THERMALİPO

Bipolar Radyofrekans sistemidir. Çok yüksek frekans ve alternatif akımlar kullanarak yüksek ısı üretimi sağlanmaktadır. Elektrik enerjisi dokuda ısıya dönüşmekte ve çok etkili ısı oluşturmaktadır.

Thermalipo derin dokuda yoğun ısı oluşumu ile yeni kolajen üretimi, ayrıca bozulmuş kolajen liflerinin sıkılaşmasına neden olur. Bunu gerçekleştirirken yüzeydeki cilt dokusuna, kan damarlarına ve sinirlere zarar vermez ortalama 10-12 seans uygulanır. Uygulama süresi 45-75 dk arasında değişir.