H-100 Aşısı Fiyatları 2021 | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H-100 Aşısı

h-100 aşısı

H-100 Aşısı

H-100 Aşısı; Cildimiz en değerli giysimiz… Ancak yıllar, izlerini en çok bizi sarıp sarmalayan cildimizde bırakıyor.  Yaşlanmayla birlikte cildimizde baş gösteren çizgiler, kırışıklıklar, sarkmalar ve çökmeler bu en değerli giysimizi yıpratırken bizleri de mutsuz ediyor…

Fakat, farklı yöntem ve uygulamalarla cildimizi gençleştirmek ve zamanı geri sarmak mümkün… H 100 yeni jenerasyon cilt gençleştirme ve kırışıklık açma uygulamalarından biri…

Yüksek oranda hyaluronic asit içeren, ayrıca bilinen en güçlü antioksidanlardan olan ‘mannitol’a sahip içeriği ile diğer mezoterapi ürünlerinden farklılık gösteren H 100 cildin ihtiyacı olan peptidleri, vitaminleri, mineralleri, orgaik silica ve DMAE’yi de bünyesinde barındırıyor.

Derinin nem kapasitesini artırarak sarkan ve deforme olan bölgelerin sıkılaşmasını sağlayan H 100, kırışıklıkların giderilmesinde büyük rol oynuyor.

Yüz, boyun, dekolte, gıdı ve el üzerinde rahatlıkla uygulanabilen H 100, deride su tutarak nemlendirmeyi artırıyor, dokuların tamir edilmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı oluyor. Bilinen en güçlü anti-oksidanlardan olan  H 100 ödem çözücü etkisiyle hyaluronik asidin dokudaki ömrünü uzatıyor.

Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasını, derinin doğal yolla doldurulmasını ve sıkılaşmasını sağlayan H 100 deride hücre yenilenmesini hızlandırıp yeniden yapılanmaya yol açıyor, yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı oluyor.

20 yaşından itibaren doktorların uygun gördüğü  kişilere uygulanabilen  H-100 aşısı derideki şikayete bağlı olarak  uygulama sıklığı ve süresi, kişiden kişiye –değişiklik gösteriyor.

H-100 Aşısı Fiyatları 2021

H-100 aşısı fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.