İncelmek istiyorum ama nasıl? | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İncelmek istiyorum ama nasıl?

ultrashape v3

Güzel görünmek herkesin hakkı. Özellikle yaz ayları yaklaşırken, kışın aldığı kilolardan kurtul­mak isteyenlerin aklına hiç kuşkusuz öncelikle ameliyatsız yöntemler geliyor. Ancak pek çok soruyu da beraberinde getiriyor. Hangi yöntem tercih edilmeli, seçimi nasıl yapmalı, her yöntem herkes için uygun mu? Gelin aklınıza takılan soruları birlikte cevaplayalım ve son yılların gözde uygulamalarından UltraShape V 3’ü birlikte inceleyelim…

Eve kapanmaya gerek yok

Daha güzel görünebilmek için çözümler arayan fakat bunun için tedavi sonrası evine kapanmak veya cerrahi operasyonların komplikasyonlarıyla uğraşmak istemeyenler için UltraShape V3 oldukça uygun bir yöntem…

Uygulama esnasında ve sonrasında kişi herhangi bir rahatsızlık duymaz. Parçalanan yağlar vücudun doğal fizyolojik ve metabolik yoluyla atılır. Ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. Tedavi sonrası günlük yaşantınız aksamaz. Bu nedenle günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz.

Uygun bir aday mısınız?

Bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir alternative olan UltraShape V3 karın, kalça, basen, bel gibi bölgelerde deri altında birikmiş fazla yağları yok etmeyi amaçlar. Düzenli egzersiz ve bilinçli diyet yapan, bunun yanı sıra bölgesel yağlarından kurtulmak isteyenler bu yöntem için uygun birer adaydır. Saydıklarımızın pek çoğuna sahipseniz merak etmeyin iyi bir adaysınız.

Nasıl çalışır ?

Ultrashape V3 uygulaması deri altındaki yağ hücrelerini yok etmeye odaklanmış bir teknolojidir. Tahrip olan yağ hüc­relerinden çıkan serbest yağ asitleri lenfatik drenaj yo­luyla karaciğer tarafından doğal yolla yok edilir. Daha sonra boşaltım yoluyla vücuttan atılır. Uygulama öncesi ve sonrası kişinin bün­yesinde mevcut olan radyofrekans sistemi ile sıkılaşma da sağlanmış olur.

Neden tercih etmeliyim?

Ultrashape V3 üzerinde bulunan Bi-Polar radyofrekans ve vakum özelliği de ultraso­und seasından önce yağ hücrelerini kırılgan hale getirerek kombine terapi uygulanmasını sağlar. Böylece seans boyunca parçalanan yağ hücrelerinden dolayı cildin gevşemesi ve sarkması önlenerek cilt sıkılaşır.

Uygulama­nın en önemli avantajı yağ hücrelerinin on­ları taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde parçalanmasıdır. Bu demektir ki parçalanan yağ zarları vücuttan atıldığında yağlı bölgede kalıcı bir zayıflama sağlanacaktır. Dolayısıyla kilo koruma aşamasında kişi tekrar o bölgesinden eskisi gibi yağlanmayacaktır.

Uygulama ne kadar sürer? Kaç seans uygulamak gerekir?

Uygulanacak bölgeye göre 30 dakika ile 1 saat arasın­da sürer. İncelmeyi elde etmek için bir seans bile yeterlidir. Kişinin yağ ka­lınlığına göre daha çok seans da uygulanabilir. Önerimiz etkili bir sonuç elde etmek için 2 hafta aralarla 3 seans uygulanmasıdır.