Güzel dudakların sırrı ELLIPSE LIP LASER | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Güzel dudakların sırrı ELLIPSE LIP LASER

ellipse lip laser

Güzel dudakların sırrı ELLIPSE LIP LASER

Dolgun, canlı ve kalın dudaklar her kadının rüyası… Güzellik sektörü ise özellikle son yıllarda çekici bir görünüm sunan, gençliğin ve güzelliğin simgesi haline gelen dolgun dudaklar için kalıcı çözümler yaratmanın peşinde…

Günümüz­de dolgun dudaklara sahibi olmak adeta ‘güzel’ olmakla eşdeğer tutuluyor. Son zamanlarda büyük ilgi odağı haline gelmiş ve yüz güzelliğinde büyük önem verilen dudaklar için pek çok dudak uygulaması mevcut. Ancak bu uygulamalar isteklerinizi karşılayabiliyor mu, sunulan çözümler ne kadar kalıcı, ağrısız, ameliyatsız uygulamalar mümkün mü? Gelin bu sorulara hep birlikte cevap arayalım…

Yaşla beraber dudaklar dolgunluğunu yitiriyor

İler­leyen yaşımız ile birlikte dudaklarımızın da tıpkı cildimiz gibi yaşlanmaya başlamasıyla zamanla pembeliğini kaybeden ve çizgiler eklenen dudaklarımızı da gençleştirme ihtiyacı duyarız. Ayrıca daha dolgun dudaklarla daha çekici bir görünüm yaratmak isteriz.

Dudakları dolgunlaştırmak için ise genellikle kozmetik ürünler kullanılıyor. Dudak dolgunlaştırıcı ruj ve serumlar ise en sık kullanılan ürünler arasında… Ancak bu ürünler geçici çözümler sunuyor. Daha kalıcı çözümler için estetik çözümlere başvurulabiliyor.

Dudaklarda 3D etkisi; dolgusuz, dolgun, doğal

Peki, dolgusuz, dolgun, doğal görünümlü, pembe ve canlı dudaklara ameliyatsız ve acısız ulaşmak mümkün değil mi? Elbette ki mümkün… Son yıllarda popülaritesini hızla artıran, dudaklar için geliştirilen yepyeni bir uygulama olan Ellipse Lip Lazer şimdiden dudak dolgusununu yerini alacak gibi görünüyor.

Sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz dudaklara sahip olmanızı sağlayan,  dudağın volümünü herhangi bir madde enjekte etmeksizin kalınlaştıran, dudak üzerinde oluşmuş çizgileri gideren, dudak kontürünü belirginleştirirken çevresindeki çizgiler de orta­dan kaldıran ELLIPSE LIP LASER uygulaması aynı zamanda dudaktaki nem miktarını artırıp kuru görünümünden arındırıyor.

İşlem süresinin çok kısa oluşu, uygulama sırasında ve sonrasında çok az bir acı hissedilmesi, risksiz ve güvenli bir uygulama olması da ELLIPSE LIP LASER’in tercih edilmesinde en büyük nedenlerden…

Benzer dolgu uygulamaları ile karşılaştırıldığında son derece memnun edici sonuçlar ortaya koyan ELLIPSE LIP LASER uygulaması Erbium Glass Lazer teknolojisine sahip. Sonuçlardaki başarının yanı sıra uygulamanın hemen ardından günlük yaşama dönülebilmesi de sistemin dünyada artan bir hızla tercih edilmesine ve bilinirliği­nin gün geçtikçe artmasına neden oluyor.

ELLIPSE LIP LASER kaç seans uygulanır?

Ayda 1 kez, toplamda 1-3 seans uygulama yapılabilir.

Uygulama süresi ne kadardır?

Uygulama alanına bağlı olarak dudaklarda 2 ila 5 daki­ka arasında sürer.. Etkisi yaklaşık 1 yıl devam eder, iki, üç seanslık tedavi protokolleri ile ise sonuçlar 2 yıla kadar uzatılabilir. Erbium Glass teknolojisine sahip ELLIPSE LASER dudak dışında tüm yüzde ve vücudun farklı alanlarında da ihtiyaca yönelik kullanılabilir.