Dudaklarda 3D etkisi | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dudaklarda 3D etkisi

ellipse lazer

Pek çok kadın dudaklarında deği­şiklik yapmayı ister, peki neden dudaklarımızda değişiklik yapmak isteriz?

Bu isteğin en temel sebebi; iler­leyen yaşımız ile birlikte dudaklarımızın da tıpkı cildimiz gibi yaşlanmaya başlamasıdır. Zamanla pembeliğini kaybeden ve çizgiler eklenen dudaklarımızı da gençleştirme ihtiyacı duyarız.

Yaşlanmanın yanı sıra dudaklarda dolgun gö­rünüm isteği ise herkesin arzusu. Günümüz­de ‘dolgun dudak’ sahibi olmak adeta ‘güzel’ olmakla eşdeğer tutuluyor. Önceleri ünlüler arasında yaygın bir uygulama olan dudak dolguları, şimdilerde sosyal medyada yaygın olan fotoğraf paylaşımları ve selfie çılgınlığı ile gençlerden tutun da ileri yaşlara kadar pek çok kadın tarafından tercih edilmekte… (Bu uygulamayı yaptıran erkeklerin de sayısı az değil…)

Şimdi dudaklar için geliştirilen yepyeni bir uygulama, popülaritesini hızla artırıyor. Öyle ki dudak dolgusunun yerini alacak gibi görü­nüyor. Bu, ELLIPSE LIP LASER uygulaması… Bu yepyeni uygulama sayesinde sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede dolgusuz, dolgun, doğal görünümlü, pembe ve canlı dudaklara kavuşmak mümkün…

ELLIPSE LIP LASER uygulaması dudağın volümünü herhangi bir madde enjekte etmeksizin kalınlaştırıyor, dudak üzerinde oluşmuş çizgileri gideriyor, dudak kontürü belirginleşirken çevresindeki çizgiler de orta­dan kalkıyor, dudaktaki nem miktarını artırıp kuru görünümünden arındırıyor.

İşlem süresinin çok kısa oluşu, uygulama sırasında ve sonrasında çok az bir acı hissedilmesi, risksiz ve güvenli bir uygulama olması da ELLIPSE LIP LASER’in hızla yüksel­mesindeki en büyük nedenlerden…

Uygulama öncesinde dudaklara anestezik etkili bir krem uygulanması uygulamanın konforunu artırmak açısından önerilebilir. Uygulamanın istenen sonuçlarına, 1-3 seansta ulaşmak mümkün…

FDA onaylı sistemin maliyeti benzer dolgu uygulamaları ile karşılaştırıldığında oldukça uygun, sonuçlar ise son derece memnun edici… Kişi istediği dolgun, genç, çizgisiz ve pembe dudaklara sadece 1 dakikalık bir işlemden hemen sonra kavuşabilir. Dünyada oldukça rağbet gören en ELLIPSE LIP LASER uygulaması etkili Erbium Glass Lazer teknolojisine sahip. Sonuçlardaki başarının yanı sıra uygulamanın hemen ardından günlük yaşama dönülebilmesi de sistemin dünyada artan bir hızla tercih edilmesine ve bilinirliği­nin gün geçtikçe artmasına neden oluyor.

Nasıl uygulanır?

ELLIPSE LIP LASER ile yapılan uygulamalar sırasında cilt altında, istenilen derinliğe kadar inebilen mikro ısı kanalları açılır. Gözle görülemeyecek boyutta olan bu kanalların oluşturduğu hasar, cildin kendini onarma ve yenileme özelliğini harekete geçirir. Cilt kendini yeniler, kalitesini artırır ve pürüzsüz bir görünüme ulaşır. Ayrıca açılan bu kanallar aracılığı ile uygulamanın amacına uygun içeriğe sahip ürünler cildin en derin tabakalarına kadar gönderilir.

Kısacası ELLIPSE LIP LASER uygulaması;

 • Ağrısız bir yöntemdir.
 • İşlemin yapıldığı kişi aynı gün günlük yaşamına dönebilir.
 • Etkisini çok kısa sürede gösterir.
 • Risksiz, kolay ve hızlı bir uygulamadır.

ELLIPSE LASER kimlere uygulanabilir?

 • Dolgu maddesi kullanmadan dolgunluk, daha pembe ve çizgisiz bir dudak isteyenlere
 • Yüz veya vücudunda ameliyat veya kaza nedeniyle yara izi olanların bu izlerini hafifletmek amacı ile
 • Yüzünde akne izleri, çukurlukları olanlara
 • Geniş porlarından şikayetçi olanlara
 • Cilt kalitesinin yükselmesini, parlamasını ve daha canlı görünmesini isteyenlere
 • İnce ve derin kırışıklıklardan şikayetçi olanlara
 • Doğum veya hamilelik sonrası ya da aşırı

kilo alıp vermeden dolayı vücudunda çatlak oluşanlara.. 

ELLIPSE LIP LASER kaç seans uygulanır?

Uygulamanın ne için yapılacağı ve sorunun

büyüklüğüne bağlı olarak ayda 1 kere,

toplamda 1-3 seans uygulama yapılabilir.

Uygulama süresi ne kadardır?

Uygulama alanına bağlı olarak dudaklarda 2 ila 5 daki­ka arasında sürmektedir.

Erbium Glass teknolojisine sahip ELLIPSE LASER dudak dışında tüm yüzde ve vücudun farklı alanlarında kullanılır.