Cildinizi yaza hazırlamayı ihmal etmeyin! | Dr. Nermin Filizci Varilsüha
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cildinizi yaza hazırlamayı ihmal etmeyin!

cildinizi yaza hazırlayın

Bahar aylarında vücudumuzda bazı dengeler değişir. Bunu hem içimizde hem de cildimizde hissederiz.

İçimizde beliren hareketlilik ay­nen cildimizde de kendini göstermek, kışın bıraktığı hasarlardan arınıp kendini daha iyi koruması gereken yaza hazırlanmak ister.

Bunun için cildimizde iyi bir mineral denge­si kurmalı, çok iyi nemlendirmeli, cildimizi iyi beslemeliyiz. Beslenmiş, doyurulmuş hatta savunma gücü artırılmış bir cilt, yazın kızgın güneşine karşı daha iyi korunur ve daha az yıpranır.

Alanımız gereği biz dermatologlar sizler için zevkli ama deri için zorlu ve hasarlandırıcı, deniz, kum ve güneş ortamına hazırlanan cildinize farklı bir gözle bakıyoruz.

Bu nedenle de özel formüller içeren güçlü profesyonel ürün tercih ediyoruz. İşte bu yüzden Forlle’d uygulamaları 4 mevsim boyunca tercih ediliyor.

Altını çizdiğim gibi, içinde bulunduğumuz bahar aylarında, cildimizi güçlü dış etken­lere karşı hazırlamaya özen göstermeliyiz. Bunun için cilde çok iyi penetre olabilen formüller ile kuruma ve kırışıklıkların önü­ne geçmeli ve devamında özellikle güçlü antioksidanlarla cildi UV hasarlarından korumalıyız.

Forlle’d uygulamaları, patentli platin iyonları ile cildi doyuruyor ve kalıcı nemlendirme sağlıyor. Özel Hyalogy formülleri ile cildi UV’nin serbest radikallerinden uzun süre boyunca etkili ve güçlü şekilde koruyor.

Bu uygulamalar;

  • Çok susuz kalmış veya duyarlı ciltlerde hem beslenme ve mineral dengesini sağlamak hem de doyurucu nemlendirme yaratmak için,
  • Dolgu ve enjektabl ürünlerin cilt altındaki kalıcılıklarının uzatılmasında,
  • İnvaziv dermal girişime uygun olmayan­larda etkili çözüm sunuyor.

Ayrıca;

  • Estetik cerrahi girişimlerinden önce ve sonra,
  • Peeling uygulamalarından önce ve sonra giri­şimleri desteklediğinden Dermis’in temel fonksi­yonlarının canlandırılmasında kullanılabilir.